Ella Gahagan's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #3 • S, OH • Captain |
| Club Teams | 18u Navy 18s Maine Juniors Volleyball |
| GPA | 3.25 |
| Height | 4'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 65 lbs |
| Squat | 95 lbs |
| Deadlift | 135 lbs |


| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|