Cooper Howard's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #12 • FS, QB |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 340 lbs |
| Deadlift | 320 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 9'1" |
