Jacob Fraser's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #13 • 3B, SS, P |
| Club Teams | Lookouts-15U-Hill 16U Lookouts |
| Height | 5'11" |
| Weight | 173 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|