Kade Wyrick's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | |
| Club Teams | Panthers 13s St.Barts |
| Honors Classes | World Geography and Algebra 1 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|