Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 178 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Vertical Jump | 26'0" |
1xPlayer of the Game