Ryan Ferguson's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | Hawks 16U Cedar Springs Hawks |
| GPA | 3.83 |
| AP Classes | AP World History |
| Height | 6'0" |
| Weight | 188 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.67 sec |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|