Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 162 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Broad Jump | 9'0" |