Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 240 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 290 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.98 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |
| Broad Jump | 8'7" |
| Shuttle | 4.21 sec |