Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 2 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 138 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.97 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |