Jaylen Jaylen's Bio
Bio
6'0 165lbs. WR/FS. 3.3GPA
6'0 165lbs. WR/FS. 3.3GPA
| GPA | 3.3 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.59 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 8'2" |