Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 285 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 495 lbs |