Gavin McCartney's Bio
| Plays | Baseball, Basketball |
| Class Year | |
| Teams | |
| Club Teams | Takover elite U15 Takeover elite |
| GPA | 3.34 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 120 lbs |
| Squat | 165 lbs |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|