Tyler Reasey's Bio
Bio
Carlson High School '25 | 5'10" 200 Lbs | 4.0 GPA | Football, Wrestling, Track | MLB/FB | tylerreasey1@gmail.com | (734) 890-0720
Carlson High School '25 | 5'10" 200 Lbs | 4.0 GPA | Football, Wrestling, Track | MLB/FB | tylerreasey1@gmail.com | (734) 890-0720
| GPA | 4 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 200 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 345 lbs |
| Squat | 415 lbs |
| Deadlift | 485 lbs |