Bronson Bigham's Bio
Bio
i am a freshman on varsity i play wr/db/slot hoping to persue the game of football.
i am a freshman on varsity i play wr/db/slot hoping to persue the game of football.
| GPA | 3.6 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |




