Daisy Jackson's Bio
| Plays | Softball, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #33 • SS, C • Captain |
| Club Teams | Bulldogs U16 Vicksburg Bulldogs 16u |
| AP Classes | AP English Language Composition |
| Honors Classes | Enviromental Science Honors |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|