Jenna Maki's Bio
| Plays | Softball, Basketball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #13 • SS #1 • PG |
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 7'0" |
| Standing Reach | 8'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 220 lbs |
| Squat | 500 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| Vertical Jump | 42'0" |
| Broad Jump | 9'0" |