Jayden Potter's Bio
Bio
5'9, 173, 4.6 40 yard dash, 405 squat, 225 bench, 3.8 GPA,
5'9, 173, 4.6 40 yard dash, 405 squat, 225 bench, 3.8 GPA,
| Height | 5'9" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |