Braylin Calhoun's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | 7th • 2031 |
| Teams | PG, SG, SF |
| Club Teams | Power 5 N/A Kevon Looney Power 5 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|