Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| Honors Classes | Algebra and Physics |
| Height | 5'8" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 230 lbs |
| Squat | 330 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |



