Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| SAT | 1000 |
| Honors Classes | Honors Physics , Honors English , and Honors Algebra 2 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 245 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |