Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 183 lbs |
| Wingspan | 7'5" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Deadlift | 304 lbs |
| Vertical Jump | 43'0" |