Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 7'9" |
| Shuttle | 4 sec |