Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 270 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 355 lbs |
| Squat | 500 lbs |
| Deadlift | 550 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Shuttle | 4.89 sec |