Will Yates's Bio
Bio
6'2 Basketball, football, track
6'2 Basketball, football, track
| GPA | 3.8 |
| Honors Classes | Honors History, Honors English, and Honors Biology |
| Height | 6'2" |
| Weight | 184 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 37'0" |