Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 380 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 7'10" |
| Shuttle | 4.31 sec |




