Dylan Ball's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #10 • PG, SG |
| GPA | 3.96 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.87 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 8'7" |

