Amy Kessler's Bio
| Plays | Volleyball, Wrestling, Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #24 • MH #30 • GK, D |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.74 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 7'11" |
| Shuttle | 5 sec |
