Davin Thomas's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #2 • SF, SG #2 • WR, CB |
| Height | 6'0" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 340 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.49 sec |
| Vertical Jump | 37'0" |
| Broad Jump | 10'0" |
| Shuttle | 4.111 sec |