Jack Niebaum's Bio
| Plays | Soccer, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #1 • D • Captain |
| Club Teams | “weiners” U18 Kansas City Soccer Club U18 Scotland 07 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 40'0" |
| Broad Jump | 6'4" |
| Year Joined |
|
| Location |
|