Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| SAT | 1160 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'9" |
| Standing Reach | 6'9" |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 40'0" |
| Broad Jump | 10'0" |
| Shuttle | 4.6 sec |