Paydin Todahl's Bio
| Plays | Volleyball, Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #14 • L |
| Club Teams | 17s Team Momentum |
| GPA | 3.65 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 125 lbs |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Shuttle | 5 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|