Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.32 |
| AP Classes | Dual Credit Advanced History and Dual Credit Biology |
| Honors Classes | Advanced English 2 |
| Height | 5'3" |
| Weight | 130 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 110 lbs |
| Squat | 180 lbs |


