Aaron Coleman's Bio
Bio
I like soccer.
I like soccer.
| Height | 5'8" |
| Weight | 119 lbs |
| Wingspan | 5'7" |
| Standing Reach | 5'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 170 lbs |
| Deadlift | 135 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.67 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Broad Jump | 11'5" |
| Shuttle | 4.3 sec |
1xPlayer of the Game