Darrell Williams's Bio
Bio
Just wanna get better and play at the next level.
Just wanna get better and play at the next level.
| Height | 5'6" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 170 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 10'0" |
| Broad Jump | 11'3" |