Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 290 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Broad Jump | 8'2" |