Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.1 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 6'3" |