Jackson Moad's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #2 • PG, SG |
| Club Teams | Arsenal Hoops Gold 10th Grade Arsenal Hoops |
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |

| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|