Nick Hill's Bio
Bio
I'm from winfield Mo I am a DB and wide receiver I work hard during the summers to get better I play 2 sports for now
I'm from winfield Mo I am a DB and wide receiver I work hard during the summers to get better I play 2 sports for now
| Height | 5'7" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 105 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 170 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
| Broad Jump | 5'6" |