Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'7" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 5'8" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 220 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 10'2" |
| Shuttle | 4.6 sec |


