Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 158 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 4'0" |
| Broad Jump | 3'6" |
| Shuttle | 4.8 sec |