Daylan Richardson's Bio
Bio
Always put god first!! Multi sport athlete
Always put god first!! Multi sport athlete
| Height | 6'4" |
| Weight | 275 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.37 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 7'8" |
| Shuttle | 4.65 sec |