IMMANUEL HARRIS's Bio
Bio
double uno
double uno
| AP Classes | AP English II, AP Chemistry I, and AP Geometry I |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.78 sec |
| Broad Jump | 8'10" |