Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 183 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |

2xPlayer of the Game