Daxus Arkin's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | |
| Club Teams | WFGC Manichia 26 16U Wow Factor Gulf Coast |
| GPA | 3.2 |
| ACT | 21 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |


| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|