Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| Honors Classes | Biology Honors, Anatomy Honors, Geometry Honors, Algebra 2 Honors, and English 2 Honors |
| Height | 5'9" |
| Weight | 166 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
