Chrishun Pugh's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #13 • SF #8 • OLB, TE |
| Height | 6'0" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.74 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 9'9" |




