Caleb Whitfield's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #53 • T, OL |
| Club Teams | Nettleton Tigers 11th Grade Nettleton Tigers |
| Height | 5'10" |
| Weight | 240 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 250 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
