Cooper McCool's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | 17U Memphis TIgers Baseball |
| GPA | 3.9 |
| ACT | 21 |
| AP Classes | AP World History |
| Height | 6'2" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 330 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| Broad Jump | 9'1" |


| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|