Jake Clinton's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #6 • INF, OF, RHP #4 • LB, TE |
| Club Teams | Tornadoes N/A purvis high school football |
| Height | 6'2" |
| Weight | 205 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| Deadlift | 504 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|