Brody Chandler's Bio
Bio
Brody is 7 and 0 pitching not 4 and 0. Stats haven’t been loaded in awhile
Brody is 7 and 0 pitching not 4 and 0. Stats haven’t been loaded in awhile
| Height | 6'3" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| Vertical Jump | 28'0" |